Grizzly w Europie

Grizzly Italia – od początku powstania (1979 r.) specjalizujemy się w tworzeniu jednego z najmocniejszych i uniwersalnych systemów odkurzających na świecie.

Grizzly jest jedynym przedsiębiorstwem w sektorze, które może być dumne z posiadania gamy produktów tak bardzo zróżnicowanych. Dzięki kompletnej gamie począwszy od silnych odkurzaczy, poprzez urządzenia profesjonalne takie jak zamiatarki, maszyny myjąco-suszące i szorowarki, do środków chemicznych pozwalających osiągnąć maksymalne rezultaty. Grizzly jest w stanie rozwiązać każdy problem związany z utrzymaniem czystości oraz konserwacją i utrzymaniem w dobrym stanie maszyn, od małego rzemieślnika do olbrzymiej fabryki. Każdy z produktów Grizzly zostaje zaprojektowany, wyprodukowany i sprawdzony w siedzibie głównej. Odkurzacze są testowane jeden po drugim aby sprawdzić ich należyte i poprawne działanie. Doskonałość jest naszym głównym atutem i priorytetem a naszym celem maksymalne zadowolenie i satysfakcja klienta.

Grizzly to mikrokosmos który zamyka w sobie wielką siłę. Codziennie z taśm produkcyjnych schodzi kilkaset nowych urządzeń, które znajdują nabywców w całej Europie. Grizzly to przyjaciel, który rozwiązuje problemy z brudem.

Na systemach Grizzly pracuje już kilkadziesiąt tysięcy firm w całej Europie; przede wszystkim we Włoszech, Hiszpanii i Szwajcarii oraz w Polsce.

Naszym głównym sekretem jest człowiek: ze swoimi pomysłami, swoją energią i umiejętnościami.

Wierzymy że niedźwiedź Grizzly przedstawiony na naszym znaku godnie reprezentuje entuzjazm i powagę naszego przedsiębiorstwa oraz wytrzymałość i moc naszych wyrobów.