Praca w Grizzly Polska

Dlaczego zostać sprzedawcą GRIZZLY – POLSKA?

Przedstawiciel handlowy jest zawodem naprawdę fantastycznym: pozwala osiągnąć znajomości i umiejętności profesjonalne coraz bardziej oczekiwane i wymagane w dniu dzisiejszym od konsumenta.

Przedstawiciel Handlowy jest zawodem dla ludzi niezależnych i samodzielnych. Zawód ten jest specyficzny ponieważ jest dobrą szkołą życia pozwalającą polepszyć stosunki międzyludzkie i zdobyć ważną umiejętność komunikowania z innymi. Są to zalety bardzo znaczące w naszym przedsiębiorstwie dla wszystkich osób sukcesu. Zostając Handlowcem GRIZZLY – POLSKA uzyskacie pewność siebie, większe satysfakcje ekonomiczne i prestiż osobisty.

Jak napisaliśmy w prezentacji na poprzednich stronach, uważamy że najważniejszą częścią GRIZZLY – POLSKA jest człowiek. I dlatego GRIZZLY – POLSKA od zawsze szczególną uwagę poświęca swoim ludziom i to właśnie im udostępnia swoją wielką fachowość. Wiele lat temu zbudowaliśmy olbrzymią strukturę wdrażającą nowych Handlowców i współpracujących z naszymi ekspertami sprzedaży.

Naszym nowym Przedstawicielom Handlowym zapewniamy profesjonalne przeszkolenie aż do czasu, gdy nowy Handlowiec nie będzie gotów do samodzielnego zmierzenia się z własnym zadaniem. Około 95% naszych aktualnych Handlowców pochodzi z różnorodnych sektorów i nie miało nigdy w przeszłości do czynienia ze sprzedażą. Wielu z nich to studenci, którzy zdobywają pierwsze doświadczenia w świecie pracy.

GRIZZLY – POLSKA daje możliwość wszystkim osobom dynamicznym i ujmującym wejść i zostać częścią naszej organizacji pracującej w systemie sprzedaży bezpośredniej. GRIZZLY – POLSKA wybrało system sprzedaży bezpośredniej jako najlepszą metodę z najlepszych dla własnych produktów i swoich handlowców. Wszak to sami klienci docenili ten typ współpracy ponieważ zawsze zostaje utrzymany kontakt bezpośredni pomiędzy producentem a odbiorcą oraz dlatego, że oferujemy klientowi profesjonalną konsultację GRIZZLY – POLSKA.

Możliwości kariery w GRIZZLY – POLSKA są różnorodne: rynek posiada możliwość i chłonność 90% naszego sektora! Co oznacza, że nowy handlowiec ma do swojej dyspozycji niezliczone możliwości pozyskania nowych klientów.

Sektor w którym pracujemy znajduje się w nieustannym rozwoju dlatego rosną wymagania utrzymania czystości i wyglądu własnego miejsca pracy. Wykorzystajcie tę wielką szansę !

Aktualnie poszukujemy sprzedawców na terenie województwa

podlaskiego, lubelskiego, śląskiego.

CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny w formacie *.PDF prosimy wysyłać na adres mailowy: a.zielinska@grizzly.pl

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.